Proč se vyplatí zůstat do nedělního finále?

I když se vašemu týmu nepodaří v turnaji probojovat až do finále, budeme moc rádi, když v Praze zůstanete až do samého konce turnaje a pomůžete nám vytvořit nezapomenutelnou atmosféru pro ty nejlepší týmy turnaje, které proti sobě budou zápolit o pohár “the Cup”. A přiznejme si to, pokud byste byli na jejich místě, jistě budete nadšení, když budete tak speciální zápas, jako je finále Prague Floorball Cupu, hrát před zraky stovek diváků. 

Finálová utkání se budou v neděli odehrávat hned na dvou místech, na tradičním Podvinném mlýně a nově také v TJ Sokol Královské Vinohrady.

UNYP ARENA Podvinný mlýn byla místem konání finálových utkání v předešlých ročnících a ani letos tomu nebude jinak. Tato jedna z nejmodernjších a nejlépe vybavených florbalových hal ve střední Evropě je v současnosti domovem superligové Sparty Praha. Zároveň pravidelně hostí i reprezentačních klání v rámci turnajů EFT, ale i mnohé jiné neflorbalové akce. Do hlediště se vejde až 1300 fanoušků a minulý rok byl kompletně vyměněn povrch na hřišti. Speciálně pro Prague Floorball Cup zde budou také nainstalovány velké obrazovky. Pro instrukce, jak se sem dostat mrkněte na seznam PFC hal.

Druhou finálovou halou bude TJ Sokol Královské Vinohrady, letošní centrální hala turnaje, která se nachází co by kamenem dohodil z centra, pouhých 5 minut chůze se stanice Metra A Jiřího z Poděbrad. Tato funkcionalistická stavba s bohatou historií byla vybudována pro účely Sokola, tělovýchovného hnutí, které už od 19. století vede lidi všeho věku k pohybu a duševnímu zdrav :) Kromě výhodného umístění a historické  atmosféry je ještě jeden důvod, proč stojí za to se sem během turnaje podívat, pokud vás sem nezavede nějaký zápas. V prostorách haly najdete naší FUN ZONE, která bude otevřena od pátku až do neděle, a brzy se dozvíte, jaké aktivity jsme tam pro vás připravili...

Dejte vědět, že dorazíte, na facebookové události finálového dne!

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít