Velké finále právě začalo!

Ta část turnaje, kterou jsme všichni tak netrpělivě očekávali, právě začíná. Finálové haly na Vinohradech a Podvinném mlýně už jsou nachystané, komentátoři jsou na svých místech, kamery jsou připravené zachytit napínavé florbalové momenty, o které v následujících hodinách jistě nebude nouze a týmy už se pomalu připravují na svůj čas!

Prvním týmem, který na vinohradské hale pozvedne nad hlavu Pohár, bude jeden z dvojice 1. FBC Florbal Trenčín nebo FAT PIPE Florbal Chodov z kategorie B04. Finálový maraton odstartuje ve 12:30. Dále je na vinohradské palubovce na programu finále kategorií B05, G04, B03, B08 a šňůru bojů o zlato uzavře B07. Nesmíme zapomenout ani na důležitý bod programu v podobě vyhlášení šťastného nálezce pokladu ve hře Treasure hunt, které je naplánováno před začátkem finále G04 ve 14:45.

Sportovní hala na Podvinném mlýně bude hostit druhou polovinu bojů o zlato. Jako hlavní bod programu se očekává v 16:00 finále elitní kategorie B01, která letos byla otevřena vůbec poprvé. Síly proti sobě poměří Technology Florbal MB a FBŠ Bohemians. Finálový program na "podviňáku" odstartuje ve 13:40 boj o zlato mezi Bulldogs Brno a FBŠ Olomouc DOR v kategorii G03, na které naváží také  B06, B09, G06 a G02.

Doražte na některou z finálových hal pomozte nám vytvořit atmosféru, na kterou jen tak nezapomeneme! Pokud byste rádi byli na obou halách najednou, nezoufejte. Rádi bychom vám připoměli, že z obou finálových hal vysíláme živý přenos na našem Youtube kanálu.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít