4½ ročník Prague Floorball Cup

Prague Floorball Cup jede dál! 

Věřili jsme, že odložený 5. ročník PFC budeme moct v roce 2022 uskutečnit v plné parádě. Doba je však bohužel stále nejistá. Obáváme se, že jubilejní ročník by nebylo možné uspořádat na takové úrovni, jakou si zaslouží. Na druhou stranu chceme všem mladým sportovcům dopřát po roční pauze opět možnost hrát a soutěžit. Proto pro vás připravujeme 4½ ročník PFC, který se uskuteční 7. - 9. ledna 2022!

Proč 4½?

V tuto chvíli není nikdo z nás schopen předpovědět pandemickou situaci v lednu 2022. Další ročník PFC už ale odkládat nechceme. Proto jsme se rozhodli pro jeho poloviční variantu. Nejdůležitější je, aby mohli mladí florbalisté opět poměřit síly, setkat se, nabrat další zkušenosti, a hlavně zažít nezapomenutelné chvíle se svými spoluhráči. Naší prioritou bude zabezpečit bezproblémový chod jednotlivých utkání. Na druhou stranu budeme muset částečně omezit doprovodný program a další akce a aktivity nad rámec samotného florbalu, které Prague Floorball Cup tradičně provází. 

Důležité je pro nás především bezpečí všech účastníků, proto se 4½ ročník PFC uskuteční bez diváků a s omezeným počtem doprovázejících osob na tým.

Registrace

Registrace na netradiční 4½ ročník je již spuštěna! Brzy vás budeme blíže informovat o podobě turnaje a nezbytných úpravách, které s sebou nadcházející ročník přinese.

Náš realizační tým pracuje na tom, abychom mohli všem mladým florbalistům opět připravit nezapomenutelný víkend v lednové Praze a věříme, že s vaší podporou a pochopením se nám to povede!

Zavřít