Vrchol sezóny či start nové?

Příprava dalšího ročníku Prague Floorball Cupu je v plném proudu a postupně se potvrzují účastnické týmy z České republiky i ze zahraničí. I letos, poprvé v květnovém termínu, tak nebude nouze o konkurenci. Dojde na střety týmů, které mají své seniorské kolegy v mužské Superlize či ženské Extralize s celky ze Švédska, Německa, Lotyšska či Slovenska. Navíc může dojít k zajímavému promísení hráčů a hráček mezi kategoriemi.

„Termín pro Prague Floorball Cup jsme pečlivě vybírali a jeho konání není náhodné. Původní lednový termín využívá mezery po vánočních svátcích a budeme se na mladé florbalisty i florbalistky těšit na začátku roku 2023. Rozhodli jsme se však, že je na čase přidat druhý turnaj, a to květnový, který skýtá spoustu zajímavých možností,“ vysvětluje jeden z pořadatelů Jakub Eichler.

Prague Floorball Cup Spring 2022 se uskuteční v termínu od 6. do 8. května, tedy měsíc po Superfinále florbalu 2022 a měly by tak již být dohrány všechny tuzemské mládežnické soutěže.

„Trenéři budou mít u svých týmů dvě možnosti. Mohou dorazit v sestavě, která odehrála celou sezónu a prodloužit si tak o pár týdnů vrchol ročníku ve snaze vybojovat titul na PFC Spring. Nebo se po ukončeném ročníku začne tým připravovat bleskově v novém složení už na sezónu 2022/23 a omlazené výběry tak mohou sbírat cenné zkušenosti, které pak využijí v dalším ligovém ročníku. Každopádně to může být velmi zajímavé,“ dodává Eichler.

Účastnická místa v turnaji se postupně plní, proto s přihlášením vašeho týmu neváhejte a registrujte se na webu www.praguefloorballcup.cz a sledujte sociální sítě.  

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít