Blíží se rozlosování i úvodní buly

Nezadržitelně se blíží start úvodního ročníku PFC Spring, který vrací po dvou letech absence způsobené pandemickou situací do povědomí značku Prague Floorball Cup. Celkově už pátý turnaj, první v jarním květnovém termínu, odstartuje v Praze v pátek 6.5. a vyvrcholí o dva dny později.

Roky zaběhnutý systém turnaje znovu do hlavního města České republiky přilákal vysoký počet účastníků, když se fanoušci mohou těšit na 196 týmů. Kromě českých celků dorazí florbalový nadšenci z Polska, Slovenska a Lotyšska a zapojí se přes čtyři a půl tisíce aktivních hráčů. První utkání odstartují v pátek ráno na šestnácti halách, velká finále se budou v neděli hrát na extraligových palubovkách UNYP Arény na Podvinném mlýně a Sokole Královské Vinohrady. Vítězné týmy obdrží speciální zbrusu novou trofej od designéra Jana Formana.

V těchto dnech vrcholí přípravy organizátorů a mimo jiné se chystá i rozlosování, které bude k dispozici na webu www.praguefloorballcup.cz koncem příštího týdne. „Snažíme se vždy udělat maximum pro to, aby všechny celky hrály v rozumné časy a nemusely příliš cestovat, skloubit dvě stovky týmů ale není jednoduché. Věřím, že všechno proběhne hladce a uvidíme krásný florbal,“ říká organizátor turnaje Michael Zelený.

Zároveň je jasné také místo pro akreditace týmů, které bude umístěno v oficiálním turnajovém bistru s názvem Bistro Dvorce na adrese Jeremenkova 920/7, Praha 4 (pár kroků od tramvajové zastávky Dvorce). Akreditovat se zde bude možné v pátek od 7:15 do 11:30 hodin a všechny celky by akreditaci měly absolvovat před prvním zápasem. Akreditace pro družstva, která se zúčastní PFC mini, proběhne již tradičně ve Sportovním centru Univerzity Karlovy v Hostivaři, kde se následně odehrají i všechny zápasy PFC mini.    

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít