PFC podpoří Ukrajinu kapitánskými páskami a odznáčky

Prague Floorball Cup se připojuje k iniciativě Českého florbalu „Florbal pomáhá Ukrajincům“ tím, že zprostředkovává propojení pro rodiny s dětmi prchajícími před válečným konfliktem. Český florbal na svém webu vytvořil přehledovou stránku, která slouží jako rozcestník pro rodiny, které hledají pro své děti vhodný způsob trávení volného času a hraní florbalu je pro ně jedna z možností.

“Propojili jsme se ukrajinskou ambasádou v Praze s nabídkou pomoci v rámci turnaje, ale nakonec jsme zvolili variantu navázání na iniciativu Českého florbalu s tím, že věříme v zapojení dalších klubů, které se účastní Prague Floorball Cupu. Kapitánské pásky a odznáčky jsou jen malým znamením podpory, ve finálových halách navíc bude viset ukrajinská vlajka,” popisuje hlavní organizátor Michael Zelený.

Hned šest klubů, které nabídly pro ukrajinské děti tréninky či vybavení zdarma, jsou součástí letošního Prague Floorball Cup Spring 2022. Organizátoři připravili pro hráče speciální kapitánské pásky v barvách ukrajinské vlajky, které dodá partnerská firma Braasi, na stáncích budou k dispozici pro zájemce za dobrovolný příspěvek oficiální PFC Support „placky“ na podporu Ukrajiny. Výtěžek z jejich prodeje půjde kompletně na konto humanitární organizace Člověk v tísni. V případě, že se váš klub bude do iniciativy Českého florbalu chtít také zapojit, kontaktujte organizátory PFC, kteří vám pomohou.
 

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít