PFC je zpátky! Nalaďte se teaserem

Dlouhé čekání se vyplatilo. Po dvouleté covidové přestávce se vrací na scénu turnaj pod hlavičkou Prague Floorball Cup, poprvé v novém termínu a s dovětkem Spring 2022. Už zítra se v jedenácti halách po celém hlavní městě rozjedou bitvy o zbrusu nové poháry od designéra Jana Formana, které budou předány na finálových zápasech v neděli.

Do Prahy přijíždí hned 197 týmů a celkem více než čtyři a půl tisíce malých hráčů a hráček zabojovat v konkurenci mládežnických líhní superligových klubů i za účasti celků ze čtyř zemí. V pátek odstartuje PFC Spring úvodními buly hned na sedmi halách už v osm hodin ráno, kdy se rozehrají základní skupiny. V sobotu, zápasy nejnabitější den turnaje, se základní skupiny dohrají a odstartuje play off, do akce půjdou také ti nejmenší v rámci PFC mini. Čas bude i na doprovodný program, který je k dispozici jak v unikátní turnajové mobilní aplikaci, tak na webu www.praguefloorballcup.cz. Vše pak vyvrcholí nedělními duely o umístění. O poháry se bude bojovat na dvou finálových halách v UNYP Aréně na Podvinném mlýně a na Sokole Královské Vinohrady. První finálová bitva o medaile odstartuje ve Vysočanech v 15 hodin, poslední finále na Vinohradech proběhne ve 20 hodin. Po něm bude turnaj oficiálně ukončen.

„Dvouletá pauza od posledního turnaje nás hodně mrzela, proto jsme nechtěli čekat až na leden a vymysleli jsme květnový termín. Myslím, že do budoucna nebude problém udržet dva turnaje a už se moc těšíme na start dalšího PFC,“ říká těsně před startem hlavní organizátor Michael Zelený. Abyste se také dostali do nálady, pusťte si speciální teaser.

 

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít