Otrokovice berou zlato ve finále B10

S drobným zpožděním začal v hale na Vinohradech finálový zápas kategorie B10 mezi Panthers Otrokovice a SK BIVOJ LITVÍNOV. Skóre hned na úvod otevřel Daniel Sabaka a v 16. vteřině dostal Litvínov do vedení. V čase 3:10 ho následoval spoluhráč Filip Lukáš, který mířil neomylně a zvýšil náskok na 2:0. Odpověď na sebe však nenechala dlouho čekat a hned 15 vteřin na to vsítil první gól Otrokovic Tomáš Kulhánek. V čase 6:22 přidal třetí gól Litvínova opět Filip Lukáš. Otrokovice ale přešly do okamžitého protiútoku a stáhly náskok trefou Lukáše Zelíka na 2:3.   

Podpora fanoušků na hale je na obou stranách vyrovnaná a pravidelně se střídají pokřiky jak od fandů Otrokovic, tak Litvínova. 

Velkou radost na střídačku Otrokovic přinesl vyrovnávací gól Filipa Janči. Bivojové však nestrpěli nerozhodný stav dlouho a znovu přešli do vedení v čase 12:34 díky trefě Tobiáše Arazima. Jednogólový náskok si Litvínov udržel až do konce první části. 

Necelých 7 minut před koncem utkání vstřelil vyrovnávací branku Otrokovic kapitán Jan Ťopek, kterého ostrou střelou následoval Lukáš Zelík, ten otočil stav zápasu na 5:4, asistenci tohoto gólu si připsal gólman Martin Niklfeld. Díky gólu Lukáše Zelíka, který na své konto připisuje hattrick, odskočily Otrokovice v čase 25:19 na dvoubrankový rozdíl. Po krátké poradě rozhodčích byl uznán 7. gól Otrokovic, bod za něj bere Filip Klinkovský a mění stav zápasu na 7:4. 

Litvínov se do poslední minuty snažil nepříznivý stav zvrátit, nicméně se mu to nepovedlo. Otrokovice udržely své vedení a berou zlato! Gratulujeme!

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít