Registrace spuštěny

Dlouho očekávaný moment je tady. Dnešním dnem byly spuštěny registrace na nejbližší turnaj pod hlavičkou PFC, tedy turnaj PFC MINI, který se uskuteční 7. a 8. ledna 2023 v Praze.

Pod tímto odkazem můžete již v tuto chvíli přihlásit svůj tým do turnaje, který proběhne po dvouleté pauze v klasickém a oblíbeném termínu na začátku ledna, krátce po vánočních svátcích. V areálu SCUK Hostivař se na třech hřištích poperou o cenné kovy elitní mladí florbalisté a florbalistky z Česka i zahraničí.

V tuto chvíli počítáme s kategoriemi B12, B13 a B14 u chlapců a G11 a G12 u dívek, kdy se ve všech kategoriích hraje 3+1. V kategoriích mohou dle počtu přihlášených týmů nastat malé změny, které budou vždy včas nahlášeny. 

Skupiny budou utvořeny po 4 až 5 týmech, všechny týmy si zahrají minimálně pět zápasů. Hrací čas: 2 x 8 minut. Na PFC MINI nebude, jak je zvykem nouze o ceny. Nejlepší týmy budou odměněni medailemi, trofejemi a cenami od partnerů. Ale jak už je tomu tradicí, tak víkendové výkony je potřeba odměnit, a tak nikdo neodjede s prázdnou.

Webové stránky a sociální sítě ale sledujte i vy starší, co se vás PFC MINI netýká, již brzy totiž oznámíme termín registrací na druhý ročník PFC Spring, který proběhne v kompletní variantě 12.-14. května 2023.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít