Poslední dny přihlášek na MINI

Jak se blíží uzávěrka přihlášek na další pokračování PFC, můžou být organizátoři i účastníci nadšení, protože se znovu mohou těšit na parádní konkurenci z celé republiky a těšit se můžeme i na zahraniční zástupce.

O velkém zájmu účastníků svědčí i přidání kategorie, když k původním chlapeckým B14 a B13 a dívčím kategoriím G12 a G11 byla přidána také kategorie Elévů B12 neboli BU11. Šanci zahrát si na letošním PFC Mini získala tak další kategorie mladých florbalistů. Mezitím se perfektně plní i ostatní kategorie a je jasné, že na turnaji, který proběhne v tradičním novoročním termínu 7. a 8. ledna 2023, si zahraje přes čtyřicet týmů, což je při uspořádání kategorií MINI skvělé číslo.

„Zájem o turnaj nás znovu utvrdil v tom, že dva turnaje v jednom roce si své hráče a fanoušky bez problémů najdou. Přípravy na PFC MINI vrcholí, zároveň už ale pilně pracujeme také na druhém ročníku PFC Spring, který proběhne se všemi kategoriemi a znovu ve velkém stylu,“ říká jeden z organizátorů Martin Forman.

Na PFC MINI se v lednu budeme moci těšit hned na několik starých známých, když kromě prakticky kompletní „pražské“ sestavy dorazí týmy ze všech koutů republiky. Těšit se můžeme na hráčky a hráče z Karlových Varů, Liberce, Tachova, Mladé Boleslavi, Olomouce, Otrokovic, Brna a spousty dalších měst. Přivítat můžeme poprvé historii PFC také polský celek PUKS Trzebinia, jehož hráči a hráčky dorazí z městečka na východ od Katovic.

Uzávěrka přihlášek končí tento víkend, další důležité informace a zajímavosti sledujte na sociálních sítích Prague Floorball Cup.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít