Kdy hraje můj tým?

Skvělý počet celkem čtyřiapadesáti týmů bude součástí návratu turnaje PFC Classic v lednovém termínu na florbalovou mapu. Po covidových letech se sportovní svět rozběhl naplno i v zimních měsících a součástí je i právě další turnaj série Prague Floorball Cup, který svou úvodní kapitolu v roce 2023 napíše již první lednový víkend.

Do Prahy se sjede tedy přes padesát celků z celé republiky, navíc dorazí také účastnické celky z Polska a Slovenska, hlavní město se tak může těšit na parádní konkurenci. Počet účastnických týmů je o to cennější, protože dojde na střet široké konkurence v kategoriích MINI. Hrát se tedy bude 3+1, s lehce upravenými pravidly. Díky skvělé účasti se letošní PFC MINI rozšiřuje dokonce do tří pražských hal. Klasikou zůstává oblíbený sportovní areál Univerzity Karlovy v Hostivaři, kde bude hlavní centrum dění a najdeme tam hned tři hřiště. Během soboty a neděle se ale bude bojovat i v dalších dvou halách, a to Sokolovně Hostivař a tělocvičně Domu dětí a mládeže Prahy 10. Všechny tři arény jsou v rychlé dojezdové vzdálenosti MHD, které je pro majitele účastnických náramků PFC MINI 2023 zdarma.   

Oba dny turnaje – 7. a 8. ledna, se začíná hrát ve všech halách úvodním buly v 8:00. Kompletní rozpis najdete na webu Prague Floorball Cup v horní liště pod odkazem Rozpis zápasů, či na tomto odkazu.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít