Odpočítáváme do startu

Dlouhé čekání je pryč! Prague Floorball Cup se vrací ve svém původním lednovém termínu a první víkend nového roku se tak můžeme těšit na parádní florbal v prostředí hlavního města Česka. První letošní klání pod značkou PFC si za svůj cíl vybralo celkem čtyřiapadesát týmů v pěti kategoriích.

V mírně zkrácené variantě se dočkáme v lednu 174 utkání během dvou dnů na třech halách. Hrát se bude kromě tradiční bašty PFC Mini v podobě Sportovního centra Univerzity Karlovy ještě v Sokolovně Hostivař a hale Domu dětí a mládeže Prahy 10.

Přestože se výjimečně v lednu sjedou do Prahy pouze celky patřící do kategorií MINI a hrát se tedy bude pouze 3+1, narostl znovu turnaj do parádních rozměrů, na které se mohou hráči a hráčky těšit a organizátoři mohou být velmi pyšní. S počtem převyšujícím padesát zúčastněných týmů jde o největší indoor turnaj 3+1 na světě a jeden z největších eventů pro MINI kategorie vůbec. Účastníci se mohou znovu těšit na atraktivní ceny, program pro hráče i diváky a vůbec o zábavu bude pro všechny na celý víkend postaráno.

Oba hrací dny se bude hrát ve všech halách od osmi ráno, v sobotu budou celky v akci po celý den a v neděli se dozvíme jména nejlepších týmů i hráčů kolem čtvrté hodiny odpoledne. Každý z celků odehraje minimálně šest zápasů a hrací systém je speciálně navržen tak, aby se utkávaly v pozdějších fázích turnaje celky na podobné úrovni a hrálo se maximum vyrovnaných utkání.

Na místě vám bude vždy po ruce dostatek pořadatelů, kteří budou mít k dispozici všechny důležité informace, na hlavní hale bude pro hráče i fanoušky připraven unikátní PFC Bufet s dobrotami i nápoji. Užijte si turnaj společně s námi a nezapomeňte nás označovat na sociálních sítích @praguefloorballcup a #pfc2023 a #pfcmini.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít