Gratulace vítězům, poděkování všem

V neděli odpoledne zhasla světla v aréně SCUK v Hostivaři a tím finálně skončil turnaj PFC Mini 2023. Byla to znovu parádní podívaná, zatím sice nejmenší ze všech lednových termínů, ale to s cílem soustředit se na kategorie Mini a tedy hru 3+1 a zároveň mít možnost připravit dokonale druhý ročník PFC Spring, který v květnu proběhne již v plné parádě.

Během sobotní úvodní stovky zápasů se čtyřiapadesát týmů ve čtyřech kategoriích střetlo v základních skupinách a dle počtu přihlášených celků v jednotlivých kategoriích se rozdělilo do výkonnostních skupin, ve kterých se pak pokračovalo v sobotu večer a pak během neděle. O dílčí vítězství tak hrály do poslední chvíle všechny celky. To se projevilo na nasazení, které bylo i v závěrečných utkáních ve skupinách týmů, co získaly méně výher, enormní a s tím se pojila i úžasná atmosféra, kterou je Mini sekce PFC vždy vyhlášená. Ke skvělé atmosféře přispěly i dvě menší haly, kde se během víkendu také odehrávaly líté boje v rámci PFC, a to Sokolovna Hostivař a DDM Praha 10 Jahodova, kde menší prostory dokázaly pro hráče a hráčky vytvořit útulné prostředí, takže se i tam hrála skvělá utkání. 

Vše vyvrcholilo velkolepým závěrečným ceremoniálem v hlavní hale v Hostivaři, který se odehrával v parádní atmosféře, kdy se týmy navzájem skvěle podporovaly bez ohledu na město, z kterého přijel, či umístění. Když byly týmové i individuální ceny rozdány, došlo na focení a pak už na smutné loučení. To ale tak smutné být nemusí, protože se neuvidíme až za rok, ale už v polovině května.

Kategorie

B12

1. Florbal Vary

2. Black Angels 2012

3. Prague Tigers Orange

B13

1. Florbal Chodov

2. Panthers Otrokovice

3. Black Angels 2013

B14

1. Florbal Vary

2. FBS Olomouc   

3. Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav

G11

1. Florbal Chodov

2. FBC Draci Říčany

3. FBK Dračice Hořice

Kompletní výsledky najdete ZDE.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít

Hotovo

Vše máme uloženo. Děkujeme.

Zavřít