Při ubytování ve školách platí, že ubytování je možné v pátek 17.5.2024 od 17:00 (do té doby ve školách probíhá výuka) a vyklizení prostor je nutné 19.5.2022 do 11:00. Prosíme o přečtení ubytovacího řádu. Ve školách nejsou k dispozici sprchy - doporučujeme se tedy vždy vysprchovat přímo na hale.
Všechny potřebné věci si prosím ráno při odchodu na zápasy berte již s sebou, přes den se školy zavírají (od 11:00) a není umožněn vstup. Otevření škol proběhne posléze opět v 17:00. Z bezpečnostních důvodů se pak zamykají školy správcem v 23:00 a ráno odemykají v 6:30. Prosíme, abyste počítali s kaucí 1000,-. Děkujeme Vám za pochopení.
Bulldogs Brno | ZŠ Horáčkova | girls |
2024 - Girls 15 (born 2009)
|
FA Č. Budějovice | ZŠ Horáčkova | boys |
2024 - Boys 13 (born 2011)
|
FBC DDM Kati Kadaň | ZŠ Horáčkova | boys |
2024 - Boys 17 (born 2007)
|
Fbc Panthers Liberec | ZŠ Horáčkova | boys |
2024 - Boys 13 (born 2011)
|
FbC Panthers Pohořelice | ZŠ Horáčkova | boys |
2024 - Boys 19 (born 2005)
|
FBC Přerov | ZŠ Horáčkova | boys |
2024 - Boys 13 (born 2011)
|
FBC Přerov | ZŠ Horáčkova | boys |
2024 - Boys 17 (born 2007)
|
FBC SION Hradečtí lvi | ZŠ Horáčkova | boys |
2024 - Boys 17 (born 2007)
|
FBC VIPERS MOST FAT PIPE | ZŠ Horáčkova | boys |
2024 - Boys 19 (born 2005)
|
FD Teplice | ZŠ Horáčkova | boys |
2024 - Boys 19 (born 2005)
|
Floorball Club Písek | ZŠ Horáčkova | girls |
2024 - Girls 15 (born 2009)
|
Florbal Ústí | ZŠ Horáčkova | boys |
2024 - Boys 13 (born 2011)
|
Florbal Vary | ZŠ Horáčkova | boys |
2024 - Boys 13 (born 2011)
|
Florbal Vary | ZŠ Horáčkova | boys |
2024 - Boys 15 (born 2009)
|
Orel jednota Brno Řečkovice | ZŠ Horáčkova | boys |
2024 - Boys 17 (born 2007)
|
PRO-AKTIV Bílina | ZŠ Horáčkova | boys |
2024 - Boys 16 (born 2008)
|
Snipers Třebíč | ZŠ Horáčkova | boys |
2024 - Boys 17 (born 2007)
|
TJ LOKOMOTIVA LOUNY | ZŠ Horáčkova | boys |
2024 - Boys 19 (born 2005)
|
Floorball klub Žiri Floorball | ZŠ Mikulova | boys |
2024 - Boys 13 (born 2011)
|
Vstup: hlavní vchod
Kontakt: p. Borůvka (774 442 886)
FBC DDM Kati Kadaň | ZŠ Mikulova | girls |
2024 - Girls 17 (born 2007)
|
||||||||||||||||||||
FBC DDM Kati Kadaň | ZŠ Mikulova | boys |
2024 - Boys 17 (born 2007)
|
||||||||||||||||||||
FBC Ostrava | ZŠ Mikulova | boys |
2024 - Boys 17 (born 2007)
|
||||||||||||||||||||
FBC Přerov | ZŠ Mikulova | boys |
2024 - Boys 15 (born 2009)
|
||||||||||||||||||||
FBC Přerov | ZŠ Mikulova | girls |
2024 - Girls 17 (born 2007)
FTC VYSOKÉ MÝTO |
ZŠ Mikulova |
girls |
|
2024 - Girls 17 (born 2007)
Galaktikos Bratislava |
ZŠ Mikulova |
boys |
|
2024 - Boys 15 (born 2009)
Hornets Brno |
ZŠ Mikulova |
boys |
|
2024 - Boys 15 (born 2009)
Hornets Brno |
ZŠ Mikulova |
boys |
|
2024 - Boys 17 (born 2007)
Snipers Třebíč |
ZŠ Mikulova |
girls |
|
2024 - Girls 17 (born 2007)
|
Vstup: napravo od hlavního vstupu do školy (nutné vejít do vjezdu na školní pozemek) - zde se nachází vchod do pavilonu, kde budou týmy ubytované.
Kontakt: p. školník (731 913 442)
Dodatečné info: Pokud by byl plný odpadkový koš - prosíme o postavení koše před třídu.
FA Č. Budějovice | ZŠ K Dolům | boys |
2024 - Boys 15 (born 2009)
|
FbC Hradec Králové | ZŠ K Dolům | boys |
2024 - Boys 15 (born 2009)
|
FBC Panthers Liberec | ZŠ K Dolům | boys |
2024 - Boys 15 (born 2009)
|
FBC Štíři ČB | ZŠ K Dolům | boys |
2024 - Boys 13 (born 2011)
|
FBC Štíři ČB | ZŠ K Dolům | boys |
2024 - Boys 15 (born 2009)
|
Florbalová Akademie MB | ZŠ K Dolům | boys |
2024 - Boys 15 (born 2009)
|
Snipers Třebíč | ZŠ K Dolům | boys |
2024 - Boys 13 (born 2011)
|
Snipers Třebíč | ZŠ K Dolům | boys |
2024 - Boys 15 (born 2009)
|
ŠSK Očov Hodonín | ZŠ K Dolům | boys |
2024 - Boys 15 (born 2009)
|
Kontakt: p. Taraba (777 078 040)
ZŠ Burešova (MINI)
FBC Přerov | ZŠ Burešova | boys |
2024 - Boys 11 (born 2013)
|
FBC SKALA MELITOPOL | ZŠ Burešova | boys |
2024 - Boys 9 (born 2015)
|
FBC SKALA MELITOPOL | ZŠ Burešova | boys |
2024 - Boys 10 (born 2014)
|
FBC SKALA MELITOPOL | ZŠ Burešova | boys |
2024 - Boys 11 (born 2013)
|
FBC Štíři ČB | ZŠ Burešova | boys |
2024 - Boys 11 (born 2013)
|
FBC Štíři ČB | ZŠ Burešova | girls |
2024 - Girls 11 (born 2013)
|
Florbal Chomutov | ZŠ Burešova | boys |
2024 - Boys 11 (born 2013)
|
Florbal Litomysl | ZŠ Burešova | boys |
2024 - Boys 9 (born 2015)
|
Florbal Litomysl | ZŠ Burešova | boys |
2024 - Boys 11 (born 2013)
|
Florbalová akadémia Martin | ZŠ Burešova | boys |
2024 - Boys 9 (born 2015)
|
Gorily Plzeň | ZŠ Burešova | boys |
2024 - Boys 10 (born 2014)
|
Gorily Plzeň | ZŠ Burešova | boys |
2024 - Boys 11 (born 2013)
|
Snipers Třebíč | ZŠ Burešova | boys |
2024 - Boys 10 (born 2014)
|
Snipers Třebíč | ZŠ Burešova | boys |
2024 - Boys 11 (born 2013)
|
UKS Chynów Zielona Góra | ZŠ Burešova | boys |
2024 - Boys 10 (born 2014)
|
UKS Chynów Zielona Góra | ZŠ Burešova | girls |
2024 - Girls 12 (born 2012)
|
Kontakt: p. Zelený (723 678 663)